Leden Kaas op Broodfonds Gouda

Hieronder zie je wie er allemaal al lid zijn van het Kaas op Broodfonds. Handig om te kijken wie je al kent of om te kijken wie je bij het Kaas op Broodfonds allemaal tegen kunt komen.

Naam Bedrijfsnaam Website
Anita de Geus Hondenschool D.O.G. hondenschool-dog.nl
Aai Gerhardt Psycholoog Gouda psycholooggouda.com
Arno Gregorian Webroots webroots.nl
Bram Boer Lichaamsgerichte psychotherapie bramboer.nl
Caroline Besseling Personeelsrecht personeelsrecht.nl
Cees Verzijl Psychozorg Gouda psychozorggouda.nl
Celiça Verbon Memories for Life Fotografie memoriesforlife.nl
Cynthia Gorissen Kompassie Massage ruimtevoorcompassie.nl
Danielle Verzijl Psychozorg Gouda psychozorggouda.nl
Dennis Niessink Niessink Acupunctuur De acupuncturist.nl
Dirk Koops PHI training & ontwikkeling
Edward van de Water 1-2-3druk.nl 1-2-3druk.nl
Emil Wagemakers Het Staat Gedrukt hetstaatgedrukt.nl
Eveline de Ridder De Ridder Advies deridderadvies.nl
Else Rozema Centrum voor stottertherapie Gouda Stottercentrum Gouda
Frank de Man Frank de Man Grafisch Ontwerp frankdeman.nl
Frank Janse Frank Grafisch Ontwerp frankgrafischontwerp.nl
Gaston Lafort Stafwerk organisatie en bedrijfskundig advies stafwerk.nl
Hanny Schoonderwoerd Vivier vivier.nl
Hans Braker Braker Investment Consulting BV brakeric.nl
Heleen van Praag Ideeënbrouwerij ideeenbrouwerij.nl
Henk Breunissen Happy Feet sports systems happyfeetsports.nl
Ingrid de Crom Praktijk voor acupunctuur en shiatsu ingriddecrom.nl
Janine Hovius Cascade Training & Coaching cascadetrainingencoaching.nl
Janine de Widt Logopediepraktijk Korte Akkeren logopedie-gouda.nl
Jeroen Koevoets M1K m-i-k.nl
Joris Fiselier Joris Fiselier Infographics jorisfiselier.nl
Linda Koops-De Lijster Cranio Sacraal Therapie
Loes Vork Vork Communicatie vorkcommunicatie.nl
Maaike Hoonhout 3MegaWatt 3megawatt.nl
Margreet van Nieuwkoop Ars Vivendi Haptotherapie arsvivendi.nl
Margreet Windhorst Raamwerk raamwerk.nu
Mariëtte van der Wel Ergotherapie voor kinderen ergopret.nl
Marjon van den Berg Rockettail rockettail.nl
Martine Vecht School voor Organizing, professional organizing en burn-outpreventie martinevecht.nl
Michael van Wijngaarden 4s logistiek 4slogistiek.nl
Nelleke de Jong tekstbureau berg in de polder bergindepolder.nl
Nick Houdijk Praktijk Proximaal massagegouda.nl
Niels Pilon Fris Online fris.online
Oscar Limahelu Lima Fotografie & Vormgeving limafotografie.nl
Patrick Middelkoop pmARCHITECT pmarchitect.nl
Paulien de Roos Chilibra chilibra.nl
Peter Brem Bremcatering
Peterpaul Kloosterman 2PK ontwerp en typografie 2pk.nl
Renée Velsink Lijstenatelier Renée Velsink lijstenateliervelsink.nl
Rieneke Batelaan Presnt Training en Coaching www.presnt.nu
Saskia Sjollema Saskia Schrijft saskiaschrijft.nl
Tineke de Vos Pedicurepraktijk VoetenTijd voetentijd.nl
Trudy Otterspeer Ambachtelijk plateel ambachtelijkplateel.nl
Wieger Waardenburg XpertMarketing xpertmarketing.nl